Co je biorevitalizace

Biorevitalizace je jednou z mnoha moderních metod prevence stárnutí kůže pomocí mikro injekcí přípravků na bázi kyseliny hyaluronové. Přičemž kyselina hyaluronová v těchto přípravcích má koncentraci maximálně blízkou ke koncentraci v našem organismu a molekula je speciálně upravena na optimální molekulární váhu, aby byla kůží 100% přijata.
Biorevitalizace muže zlepšit vzhled nejen obličeje a dekoltu, ale kterékoliv partie těla a dokonce intimní oblasti.
Na rozdíl od mezoterapie, u které se aplikují směsi vitamínů a aktivních látek, u biorevitalizace se aplikuje kyselina hyaluronová.
Proč potřebujeme biorevitalizaci?
Častou příčinou unavené a suché pokožky muže byt porucha vodní rovnováhy v kůži a úbytek vlastní kyseliny hyaluronové (který již pozorujeme ve 25-27 letech). Pravě stabilizaci vodní rovnováhy a prevenci nedostatku kyseliny hyaluronové v kůži nám zajistí biorevitalizace. Molekuly kyseliny hyaluronové přitahují a udržují vodu, zajišťují stabilní vodní bilanci a aplikovaná do kůži kyselina hyaluronová stimuluje tvorbu vlastní.

F-XFC

Bio-revitalizace pro klienty mladší 40 let. Buněčná výživa pro prevenci a zmírnění příznaků stárnutí pleti.

6 minerálů, 23 aminokyselin, 18 vitamínů, 6 koenzymů, 5 nukleových kyselin, 2 redukční činidla, Taurin, Glutathion

POPIS:

F-XFC  vzorec je posilovač kůže na základě vice než 63 účinných látek. Hlavní funkcí XFC je posílení kmenových buněk a zvýšení buněčného metabolismu. Tato speciální směs obsahuje všechny živiny pro buňky zapojené do Krebsova cyklu. Tyto živiny jsou důležité pro buňky a produkování ATP ( buněčná energie ). Jelikož v epidermis nejsou žádné cévy, buňkyjsou vyživovány výhradně pasivní difuzí plazmy z dermis. Při stárnutí kůže je nedostatek živin a kyslíku následkem méně výkonného systému.

OBLAS:

  • Obličej
  • Krk
  • Dekolt
  • Ruce

Technika: mikro-papule.

Kúra: 3 až 5 ošetření ve frekvenci jedno ošetření za 14 dnů

F-XFC+

Bio-revitalizace pro klienty nad 40 let. Buněčná výživa pro preveci a redukci známek stárnutí kůže.

6 minerálů, 23 aminokyselin, 18 vitamínů, 6 koenzymů, 5 nukleových kyselin, 2 redukční činidla. Taurin, Glutathion, EGF & FGF růstový faktor, kyselina hyaluronová

Kúra: 3 až 5 ošetření ve frekvenci jedno ošetření za 14 dnů 


F-XFC+FACE

Obličejový lifting

F-XFC+FACE je koenčná formule pro anti-aging pro omlazení pleti. Hlavní účinnou složkou tohoto produktu je organický oxid křemičitý, který má celou řadu funkcí: cystostimulace, blokátor volných radikálů, anti-glykace, redukce vrásek, zpevnění pleti, podpora syntézy kolagenu, proti-zánětlivé účinky. XFC+ FACE je doplněn o DMAE, nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která poskytuje objem a vysokou vlhkost tkáním. Díky tomuto exkluzivnímu produktu lze účinně předcházet stárnutí kůže a dosáhnout přirozeného omlazení. DMAE se používá v dermatologii pro silný protizánětlivý účinek a stimulaci svalového tonusu, který snižuje vrásky a ochabování kůže. Kyselina hyaluronová poskytuje vlhkost a objem pokožky.

OBLAST: 

  • Obliče
  • Krk
  • Dekolt
  • Ruce

Kúra: 3 až 5 ošetření ve frekvenci jedno ošetření za 14 dnů  

 

F-LIFT+FACE

Obličejový lifting
Obličejový lifting

Obličejový lifting pro klienty starší nad 40 let. Snížení vrásek a zlepšení objemu kůže.

Složení: Kuselina hyaluronová, Hexapeptid-10, Karcinin, FGF & EGF & TRX růstový faktor, EDP3 & TGP2 biominetický peptid

POPIS:

Vysoká koncentrace 4 biominetických peptidů a  3 růstových faktorů ( Fibroblast GF, Epidermální GF, Thioredoxin GF ) pro povzbuzování pokožky ( stimulace buněčného růstu a metabolismu ), chrání před volnými radikály, snižuje zánět, kontroluje pigmentaci a silně zpevňuje kůži ( až o 50% snížení vrásek po 3 ošetřeních ). 

Karcin je peptidická sloučenina, která je schopna chránit složky kůže, jako je kolagen, před vnějšími agresemi ( UV, volné radikály, stres atd. ) a udržovat metabolické aktivity exponovaných buněk. Karcinin s maximální efektivitou, působí čtyřmi různými způsoby: anti-oxidace, anti-stres, anti-glykace, stimulace metabolismu.

Hexapeptide-10 je zpevňující aktivní látka, která podporuje dvojitou buněčnou aktivitu jak keratinocytů, tak fibroblastů. Zvyšuje syntézu lamininu-5, a 6-integritu a hemidesmosomů, čímž posiluje dermo-epidermální spojení. Vprůběhu let se snižuje adheze mezi epidermálními buňkami, což vede ke ztrátě elasticity kůže.

Kyselina hyaluronová 500k daltons poskytuje intenzivní objem kůže, vlhkost a stimuluje syntézu kolagen. Podporuje regenraci kožní struktury a pružnost kůže.

Kúra: 3 až 5 ošetření ve frekvenci jedno ošetření za 14 dnů

F-BTX

Prodlužení výsledku botoxu a snižuje dynamické vrásky

Oktapeptid, Pentapeptid, Kyselina hyaluronová

F-BTX peptidy působí na modulaci svalové kontakce snížením uvolňování ACh ( acetylcholine ) na synapse, protože soupeří o pozici v komplexu SNARE, ale také blokují vstup z iontů vápníku, což je nezbytné pro fúzi vezikul s membránou, proto je dokonalým doplňkem.

2 měsíce po injekci botoxu

F-HYDRALIX

Intenzivní hydratace a objem

Kyselina hyaluronová, laktát sodný, acetyl hexapeptide-37, kyselina mléčná

Popis:

Produkt určený proti suchosti a ztrátě objemu pokožky. Acetylhexapeptid-37 zlepšuje vlhkost pokožky prostřednictvím zvýšené exprese akvapaporinu 3 ( AQP3 ). Tento membránový protein se podílí na dopravě vody různými tkáňovými vrstvami, zvýšená koncentrace proteinů zlepšuje vodní tok z bazální vrstvy epidermis. 

Acetylhexapeptid-37 může zlepšit hydrataci pokožky o 131%, je kombinován s kyselinou hyaluronovou, laktátem sodným a kyselinou mléčnou pro jejich vázací vlastnost na vodu. Kyselina Mléčná také podporuje obnovu pokožky aby se  snížila trans-epidermální ztráta vody.

Kúra: 3 - 5 sezení každý 2 týden, udržující program 1x každý 2 měsíc

F-RADIANCE

Léčba poruchy pigmentace a stárnutí

Glutathion, Retinol, Vitamín C, Biomimetický peptid TGP2, Acetylglycyl, Beta-alaninový peptid, Růstový faktor TRX

Popis:

F-Radiance je ultimativní léčba pigmentace a zesvětlení kůže. Pigmetace je důsledek stimulace melanocytů převážně UV zářením. Melanogeneze zahrnuje 3 hlavní procesy: tvorbu melanosomu, syntézu melaninu a transport melanosomů. Syntetozovaný melanin ve zralých melanosomech je následně distribuován do sousedních keratinocytů směrem k horní vrstvě kůže, což vede k pigmentované pokožce. Synergie glutathionu, vitamínu C, peptidů a růstového faktoru thioredoxinu posobí v různých úrovních.

Po několika aplikacích jsou dlouhodobě dosahovány působivé výsledky.


CENÍK

F-XFC

Biorevitalizace a redukce věkových změn (jemné vrásky)

věk 30 +

1.200,- Kč

1 ml

 F-XFC+

Biorevitalizace a redukce věkových změn (jemné vrásky)

věk 40 +

1.500 Kč

1 ml

F-XFC+FACE

Tekutý lifting ( korekce středně hlubokých vrásek, zpevnění pleti )

věk 30 +

1.600 Kč

1 ml

F-LIFT+FACE

Obličejový lifting . Snížení vrásek a zlepšení objemu kůže               

věk 40 +

1700 Kč

1 ml 

F-BTX

Uvolnění svalové kontrakce, snížení dynamických vrásek

1600 Kč

1 ml

F-HYDRALIX

Intenzivní hydratace a objem pleti

1600 Kč

1 ml

F-RADIANCE

Léčba poruchy pigmentace a stární pleti

1600 Kč

1 ml