MEZOTERAPIE

MEZOTERAPIE

"Zaměřujeme se na přání každého člověka zůstat mladý a zdravý. Naším cílem je poskytovat zákazníkům inovativní, účinné a bezpečné výrobky. Fusion meso - to je značka kvality, které můžete důvěřovat..."

Raphael Duérinck
HLAVNÍM ZAMĚŘENÍM SPOLEČNOSTI je vývoj vysoce kvalitních výrobků farmaceutické kvality a zavedení inovačních technologií
Produkty FUSION MESOTHERAPY jsou prezentovány od roku 2007 ve více než 45 zemích světa. Značka FUSION MESO patří společnosti Oxynergy Paris Group založenou v roce 2001 Raphael Duérinckem.
Díky neustálému hledání nových vysoce účinných a zároveň bezpečných metod , vyvinula společnost celou škálu produktů nové generace nejvyšší kvality a účinnosti pro postupy mezoterapie. Všechny výrobky jsou vyrobeny podle evropských norem kvality.
Všechny produkty mají veškeré potřebné klinické, toxikologické a technické testy.
Sterilní, bez parabenů, alkoholu, vůně, materiálů živočišného původu, barviva, silikonu.

VZOREC PREPARÁTU

F-XFC 

Bio-revitalizace pro zákazníky mladší 40 let

F-XFC Bio-revitalizace pro zákazníky mladší 40 let. Buněčná výživa pro prevenci a zmírnění příznaků stárnutí pleti. 6 minerálů, 23 aminokyselin, 18 vitaminů, 6 koenzymů, 5 nukleových kyselin, 2 redukční činidla, Taurin, Glutathion. 

Popis: F-XFC vzorec je posilovač kůže na základě více než 63 účinných látek. Hlavní funkcí XFC je posílení kmenových buněk a zvýšení buněčného metabolismu. Tato speciální směs obsahuje všechny molekuly a všechny živiny pro buňky zapojené do Krebsova cyklu. Tyto živiny jsou důležité pro buňky pro produkování ATP (buněčná energie). Jelikož v epidermis nejsou žádné cévy, buňky jsou vyživovány výhradně pasivní difuzí plazmy z dermis. Při stárnutí kůže je nedostatek živin a kyslíku následkem méně výkonného oběhového systému. Jak používat? Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso

Oblasti: Obličej, krk, dekolt a ruce. 

Frekvence ošetření: 5 sezení každý 2 týden, udržující program 1x každý 2 měsíc 

F-XFC+ 

Bio-revitalizace pro zákazníky nad 40 let

Buněčná výživa pro prevenci a redukci známek stárnutí kůže. 6 minerálů, 23 aminokyselin, 18 vitaminů, 6 koenzymů, 5 nukleových kyselin, 2 redukční činidla, Taurin, Glutathion,

EGF & FGF růstový faktor, Kyselina hyaluronová. Popis: F-XFC+ vzorec je vylepšená formule obsahující kyselinu hyaluronovou a růstové faktory pro silnější působení. Je posilovačem kůže na základě více než 63 účinných látek. Hlavní funkcí je posílení kmenových buněk a zvýšení buněčného metabolismu. Tato speciální směs obsahuje všechny molekuly a všechny živiny pro buňky zapojené do Krebsova cyklu. Tyto živiny jsou důležité pro buňky pro produkování ATP (buněčná energie). Jelikož v epidermis nejsou žádné cévy, buňky jsou vyživovány výhradně pasivní difuzí plazmy z dermis. Při stárnutí kůže je nedostatek živin a kyslíku následkem méně výkonného oběhového systému.

Jak používat? Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso.

Oblasti: Obličej, krk, dekolt a ruce

Frekvence ošetření: 5 sezení každý 2 týden, udržující program 1x každý 2 měsíc 

F-LIFT+FACE

Obličejový lifting pro klienty nad 40 let

Snížení vrásek a zlepšení objemu kůže. Kyselina hyaluronová, Hexapeptid-10, Karcinin, FGF & EGF & TRX růstový faktor, EDP3 & TGP2 biomimetický peptid. 

Popis: Konečný nechirurgický lifting obličeje a přípravek proti stárnutí. Synergie aktivních složek působících na různých úrovních vede ke zlepšení stavu kůže a snížení ochabnutí pokožky. Vysoká koncentrace 4 biomimetických peptidů a 3 růstových faktorů (Fibroblast GF, Epidermální GF, Thioredoxin GF) pro povzbuzování pokožky (stimulace buněčného růstu a metabolismu), chrání před volnými radikály, snižuje zánět, kontroluje pigmentaci a silně zpevňuje kůži (až o 50%, snížení vrásek po 3 ošetřeních). Karcinin je peptidická sloučenina, která je schopna chránit složky kůže, jako je kolagen, před vnějšími agresemi (UV, volné radikály, stres atd.) a udržovat metabolické aktivity exponovaných buněk. Karcinin, s maximální efektivitou, působí čtyřmi různými způsoby: anti-oxidace, anti-stres, anti-glykace, stimulace metabolismu. Hexapeptide-10 je zpevňující aktivní látka, která podporuje dvojitou buněčnou aktivitu jak keratinocytů, tak fibroblastů. Zvyšuje syntézu lamininu-5, a 6-integrinu a hemidesmosomů, čímž posiluje dermo-epidermální spojení. V průběhu let se snižuje adheze mezi epidermálními a dermálními buňkami, což vede ke ztrátě elasticity kůže. Kyselina hyaluronová 500k daltons poskytuje intenzivní objem kůže, vlhkost a stimuluje syntézu kolagenu. Podporuje regeneraci kožní struktury a pružnost kůže. Jak používat? 

Produkt lze aplikovat: elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblasti: Obličej, krk, dekolt a ruce

F-MESOMATRIX 

Redukce jizev a strií


Kyselina hyaluronová, FGF růstový faktor, EGF růstový faktor, Extrakt Centella asiatica, Lecitin, Organický oxid křemičitý. 

Popis: MESOMATRIX je exkluzivní formule navržena tak, aby restrukturalizovala a regenerovala dermální matrix. Doporučuje se k léčbě jizev a strií. Epidermální a fibroblastové růstové faktory působí v součinnosti s extraktem Centella asiatica a kyselinou hyaluronovou. Růstové faktory působí na kmenové buňky, stimulují tvorbu nových buněk a zvyšují buněčný metabolismus. Léčbou se obnoví mladistvý vzhled kůže. 

Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblasti: Obličej, krk, dekolt, tělo. 

F-EYE CONTOUR 

Zlepšuje konturu očí snížením očních vaků, tmavých kruhů a vrásek

Hexapeptid-10, Acetyl Tetrapeptid-5,Vitamin C, Kofein, Kyselina hyaluronová, Organický oxid křemičitý.

Popis:

Eye Contour obsahuje aktivní látky, které jsou ochranou oční citlivé oblasti, a které řeší téměř všechny problémy, váčky a tmavé kruhy pod očima, vrásky, nedostatek pružnosti, suchost.

Peptidy a kyselina hyaluronová posilují pevnost, zvyšují vlhkost a redukují vrásky. Kofein aktivuje odstranění tekutin a krví vzniklé pigmenty odpovědné za tmavou barvu kruhů, a také působí na snížení lokálního zánětu. Organický oxid křemičitý a vitamín C obnovují dermální matrix pro zpevnění pokožky. Unikátní součinnost k dosažení krásných, jasnějších očních kontur.

Acetyl tetrapeptide-5 bojuje proti mechanismu vytváření edému, vykazuje odlehčující účinek, zvýšení pružnosti a hebkosti pokožky.

Hexapeptide-10 je zpevňující aktivní látka, která podporuje dvojitou buněčnou aktivitu jak keratinocytů, fibroblastů. Zvyšuje syntézu lamininu-5, a 6-integrinu a hemidesmosomů, čímž posiluje dermo-epidermální spojení. V průběhu let se snižuje adheze mezi epidermálními a dermálními buňkami což vede ke ztrátě elasticity kůže.

Jak používat?

Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso.

Oblast: Oční kontury.

Frekvence léčby: 4 až 5 sezení každé 3 týdny.

F-BTX 

Prodlužuje výsledky botoxu a snižuje dynamické vrásky

Oktapeptid, Pentapeptid, Kyselina hyaluronová.

Popis: Botox injekce jsou populární dermatologickou léčbou pro dočasné vyhlazení středních až hlubokých mračilkových linek. Botox toxin injikovaný do kůže blokuje uvolňování neurotransmiteru ACh, protože štěpí protein SNAP-25, čímž zabraňuje sestavení komplexu SNARE. Signál nervu nelze přenášet, svaly jsou paralyzovány a nemohou být stahovány. Tyto injekce však musí být aplikovány každých šest měsíců. F-BTX peptidy působí na modulaci svalové kontrakce snížením uvolňování ACh (acetylcholine) na synapse, protože soupeří o pozici v komplexu SNARE, ale také blokují vstup z iontů vápníku, což je nezbytné pro fúzi vezikul s membránou. Proto je dokonalým doplňkem k injekcím, protože může umocnit a udržovat účinek mikroinjekcí toxinů po delší dobu. Účinek F-BTX + botoxu byl po 6 měsících, v porovnání s pouze botoxem, snížen o 3 záhyby v čelní oblasti. Taktéž se zpomalilo se i opětovné znovuobjevení expresních vrásek v oblasti vraních stop. Jak používat? Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblast: Čelo, vraní stop

F-HYDRALIX 

Intenzivní hydratace a objem pro dehydrovanou pleť

Kyselina hyaluronová, laktát sodný, acetyl hexapeptide-37, kyselina mléčná. 

Popis: Produkt určený proti suchosti a ztrátě objemu pokožky. Acetylhexapeptid-37 zlepšuje vlhkost pokožky prostřednictvím zvýšené exprese akvapaporinu 3 (AQP3). Tento membránový protein se podílí na dopravě vody různými tkáňovými vrstvami, zvýšená koncentrace proteinů zlepšuje vodní tok z bazální vrstvy epidermis na stratum corneum. Důkazy o účinku tohoto selektivního proteinu tvořícího póry byly doloženy různými studiemi. Acetylhexapeptid-37 může zlepšit hydrataci pokožky o 131%. Je kombinován s kyselinou hyaluronovou, laktátem sodným a kyselinou mléčnou pro jejich vázací vlastnost na vodu. Kyselina mléčná také podporuje obnovu pokožky, aby se snížila trans-epidermální ztráta vody. 

Použití: Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblasti: Obličej krk, dekolt a ruce

Frekvence ošetření: 5 sezení každý 2 týden, udržující program 1x každý 2 měsíc 

F-RADIANCE

Léčba poruchy pigmentace a stárnutí

Glutathion, Retinol, Vitamin C, Biomimetický peptid TGP2, Acetylglycyl Beta-alaninový peptid, Růstový faktor TRX. 

Popis: F-Radiance je ultimativní léčba pigmentace a zesvětlení kůže bez podráždění pokožky. Pigmentace je důsledek stimulace melanocytů převážně UV zářením. Melanogeneze zahrnuje 3 hlavní procesy: tvorbu melanosomu, syntézu melaninu a transport melanosomů. Syntetizovaný melanin ve zralých melanosomech je následně distribuován do sousedních keratinocytů směrem k horní vrstvě kůže, což vede k pigmentované pokožce. Synergie glutathionu, vitamínu C, peptidů a růstového faktoru thioredoxinu působí na různých úrovních: - Inhibice enzymů generujících melanin (tyrosináza, TRP-1 a TRP-2). - Inhibice melanosomu regulací transportu melanofilinu směrem dolů. - Inhibice produkce melaninu. Retinol urychluje mitózu bazálních buněk pro rychlejší obnovu kůže. Zrychlením obratu kůže eliminujeme keratinocyty nabité melaninem. Po několika aplikacích jsou dlouhodobě dosahovány působivé výsledky. Ošetření pomocí F-RADIANCE vyžaduje použití Meso-shield 50 (Meso-ochranný štít) pro maximální ochranu. 

Použití: Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblasti: Obličej, krk, dekolt a ruce

Frekvence ošetření: 6 až 10 sezení každý 2 týden 

F-VENOSTIM 

Zaměřeno na snížení kuperózy a zlepšení mikrocirkulace kůže

Kyselina fytová, růstový faktor VEGF, extrakt z ginkgo, tetrapeptid, Organický oxid křemičitý.

Popis: Miliony lidí trpí zčervenáním kůže spojeným se zánětem, které může způsobit všeobecné nepohodlí a ovlivnit náš osobní každodenní i společenský život. Může se vyskytnout nával horka, přechodný nebo přetrvávající erytém, teleangiektázie, puchýře, papuly a svědění. Je zřejmé, že v těchto projevech a poruchách hraje ústřední roli zvýšení zánětlivých metabolitů kůže. Venostim je inovativní přípravek speciálně navržený tak, aby snižoval výskyt teleangiektázií a zarudnutí obličeje vyvolané nadměrnou zánětlivou reakcí. Zčervenání, rozšířené cévy a hyperpigmentace jsou viditelně sníženy. Červené oblasti jsou méně početné, intenzita je snížena, kůže je jednotnější. Venostim ingrdience, včetně VEGF, organického oxidu křemičitého a extraktů z ginkgo, zlepšují mikrocirkulaci kůže. Kyselina fytová pomáhá předcházet kornatění tepen a tvorbě krevních destiček. Tetrapeptid snižuje výskyt zarudnutí obličeje a teleangiektázií způsobené přehnanou zánětlivou reakcí. Snižuje uvolňování interleukinů (IL-6 a IL-8) indukovaných 37-aminokyselinovým peptidem (LL-37), nadměrně exprimovaným při kožních poruchách s erytémem. 

Použití: Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. Oblast: Obličej. Meso

Oblast: obličej

Frekvence ošetření: 6 až 10 sezení každý 2 týden


F-PERFECT LIPS 

Produkt na konturování rtů

Zlepšuje objem a barvu. Kyselina hyaluronová, VEGF růstový faktor, Ginkgo extrakt, Extrakt z klíčků organické hořčice (Mustard), Acetyl Hexapeptid-38. 

Popis: Perfect Lips je produkt určený k lepšímu definování, objemu a barvě rtů. Objem a hydratace rtů se zvýší pomocí kyseliny hyaluronové a acetylhexapeptidu-38. Peptid má za cíl zvýšit rychlost adipogenezi (proces diferenciace buněk). Stimuluje expresi receptoru gamma koaktivátoru la (PGC-1a) aktivovaného peroxizomovým proliferátorem, což zvyšuje rychlost adipogeneze. To vede k vyšší akumulaci lipidů a růstu objemu v požadovaných oblastech, jako jsou rty. VEGF a výtažky z ginkga a extrakt z klíčků hořčice zvyšují krevní mikrocirkulaci k intenzivnímu zbarvení rtů. Jak používat? 

Produkt lze aplikovat: elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblasti: Kontury rtů

Frekvence ošetření: 2 až 4 sezení každý 2 týden. 

F-XBC 

Lipolýza a ošetření pro všechny typy celulitidy

Vektorizovaná lipáza & hyaluronidáza, Kofein, Organický oxid křemičitý, Lkarnitin a Taurin, Ginkgo biloba, Cynara, Melilotus & extrakt Hydrocotyle centella asiatica. 

Popis: F-XBC BODY je konečná formule k dosažení dokonalého těla. Působí na různé mechanismy ke snížení aspektu pomerančové kůry, stimuluje lipolýzu, odvodňuje a zpevňuje. Působením těchto biologických procesů je možné dosáhnout úspěšného výsledku, zejména proti celulitidě. Vektorizovaná hyaluronidáza, výtažky z Artyčoku a Ginkgo biloby odstraňují nahromaděnou tekutinu s toxiny, dochází k následnému snížení objemu a pocitu těžkých nohou. Vektorizovaná lipáza, organický oxid křemičitý a kofein stimulují adipocyty aby uvolnily tuky (lipolýzu), L-karnitin stimuluje buňky ke spalování uvolněných mastných kyselin. K dokončení procesu léčby celulitidy je posílení krevních cév. Extrakt Melilotus (Komonice lékařská) posiluje krevní cévy a tím zabraňuje tvorbě nové celulitidy. Extrakt hydrocotyle vypíná pokožku a snižuje ochablost kůže po snížení objemu.  Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblast: Tělo, dvojitá brada.

Frekvence ošetření: 5 až 10 sezení 1x týdně. 

F-HA & F-HA+ 

Ne-retikulovaná výplň pro hluboké statické vrásky a objem pleti

Ne-retikulovaná kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností 1,8 a 2,6%. 

Popis: Kyselina hyaluronová je konečnou úpravou proti extrémní suchosti, hlubokým statickým vráskám a ztrátě objemu. Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid s neuvěřitelnými vlastnostmi, umocněná specifickou formou, kterou používáme: vysoká molekulová hmotnost pro okamžité a dlouhodobé výsledky. Dehydratace a ztráta pevnosti jsou příznaky stárnutí kůže, které vedou k tvorbě vrásek a ochabování některých oblastí obličeje. Používání kyseliny hyaluronové umožňuje udržovat hydratovanou a pevnou kůži, zlepšit buněčnou soudržnost, zamezit transepidermickým ztrátám vody, stimulovat syntézu kolagenu I. Kůže se postupně hydratuje a napíná, pokožka je pružná a pevná, pleť je hydratovaná, mladší. 

Použití: Produkt lze aplikovat elektroporací, frakční meso a meso. 

Oblasti: Tvář, krk, dekolt a ruce

Frekvence ošetření: 1 sezení každý 4 týden. 

F-HAIR 

Účinné látky: Dexpanthenol (0,25 %), kyselina hyaluronová (0,25 %), karnosin (0,25 %), organický křemík (0,25 %), biotin (0,2 %), kyselina pyrohroznová (0,1 %), extrakt z Centella asiatica (0,1 %), extrakt z ginkga (0,1 %), měď (0,01 %), železo (0,01 %), hořčík (0,01 %), zinek (0,01 %).

Indikace: - Revitalizace a posílení vlasů. - Řídnoucí vlasy. - Ztráta vlasů. FUSION MESO

F-HAIR je revitalizační kúra pro vlasy. Obnovuje účinnou mikrocirkulaci vlasové pokožky a revitalizuje vlasové folikuly. Je to účinná receptura určená k boji proti řídnoucím vlasům, stimuluje opětovný růst a snižuje vypadávání vlasů. Centella Asiatica a extrakty z ginkga díky své vazodilatační aktivitě zvyšují průtok krve a tím i výživu a okysličení pokožky hlavy. Vlasová receptura také obsahuje všechny metabolity (vitamíny, aminokyseliny a minerály) potřebné pro nutriční a energetický metabolismus vlasů. Organický oxid křemičitý zpevňuje dermální matrici a udržuje vlasy ukotvené, zatímco kyselina hyaluronová vlasy hydratuje a zjemňuje.  

Oblasti: Pokožka hlavy. 

F-HAIR MEN

Androgenní alopecie a opětovný růst vlasů. Kyselina hyaluronová, D-panthenol, Melilot extrakt, Karnosin, Organický oxid křemičitý, Acetyl tetrapeptid-3, peptid mědi, biomimetický peptid IDP2, VEGF a FGF růstový faktor. 

Popis: Alopecie je běžným problémem postihujícím jak muže, tak ženy. Nejběžnější je androgenní alopecie, která představuje 95% případů. Vlasy se skládají ze dvou struktur: vlasové hřídele a vlasového folikulu. V základu folikulu je dermální papila a ECM. Jak rostou nové buňky papily a ECM, tlačí předchozí buňky nahoru, aby vytvořily vlasy. Kožní papila hraje klíčovou roli v dermálně-epidermálních interakcích a má velký význam pro tvorbu vlasů a růstový cyklus. F-HAIR MEN účinně léčí alopecii směsí peptidů, růstových faktorů, organického křemíku, pantenolu a kyseliny hyaluronové. Zachovává aktivitu vlasových folikulových kmenových buněk (HFSC), moduluje DHT prostřednictvím inhibice aktivity 5-α reduktázy, stimuluje obnovu ECM, zakotvuje syntézu proteinů a snižuje protizánětlivé cytokiny. Acetyl tetrapeptid-3 je vysoce inovativní aktivní látka, která kombinuje patentovaný biomimetický peptid se čtyřmi aminokyselinami s výtažkem z červeného jetele bohatého na biochanin A. Jejich účinnost je založena na kombinovaném působení jeho dvou složek, což umožňuje přímý účinek na DHT, který brání vlasovému cyklu zkrátit a ochromit vlasové folikuly, což zlepšuje ECM proteiny v dermální papile obklopující vlasovou cibulku pro lepší ukotvení. Zabraňují také zánětu, který přispívá k vypadávání vlasů


Ceník

MEZOTERAPIE

ošetření dle aplikované látky

( obličej, krk, dekolt, hřbety rukou, vlasová pokožka

1.500  -  3.000 Kč