KOSMETIKA 

HISTORIE ZNAČKY

Oxynergy Paris byla založena Raphaëlem Duérinckem v roce 2001. Raphaël Duérinck vystudoval chemii a získal titul Ph.D. na Univerzitě Montpellier (Francie) v oboru výroba kosmetických přípravků a procesní inženýrství. Poté začal pracovat v oddělení výzkumu a vývoje Pierre Fabre Group v Los Angeles (USA), zejména pro značky Physicians Formula, Galenic and Rene Furterer. Později se připojil ke svému otci a spolupracoval na vytvoření sítě klinik medicíny proti stárnutí (La Clinique de Paris). Dr. Claude Chauchard je jedním z nejlepších anti-aging specialistů na světě.

Obohacen o tyto zkušenosti se v roce 2001 rozhodl vytvořit vlastní produkty péče o pleť. Zrodila se Oxynergy Paris. Proč Oxynergy Paris? Hlavním úkolem je udržovat zdravou pokožku a na vrcholu vitality. Optimální buněčné dýchání poskytuje vysokou úroveň energie (ATP) k podpoře funkce kůže pro dlouhotrvající anti-aging: Věčná Buněčná Energie.

Po dvou letech výzkumu a vývoje, byly výrobky uvedeny na profesionální trh (lékaři medicíny proti stárnutí, certifikované kosmetické salony, VIP lázně). Během jednoho roku byly výrobky Oxynergy Paris úspěšně uvedeny ve více než 15 zemích. V roce 2015 se Oxynergy Paris prodává ve více než 45 zemích světa, ve VIP parfumériích a lékárnách.

Oxynergy Paris je společnost zaměřená na profesionální péči o pleť a medicínské přístroje. Továrna se nachází ve městě Figueres (Španělsko) známého města Salvadora Dalího. Jako umění Salvadora Dalího je naše péče o pleť jedinečná a kreativní. Oxynergy Paris vlastní laboratoře a výrobní závody, které jsou certifikovány ISO 13485 & GMP.

O OXYNERGY PARIS

Naše značka je jedinečná & elegantní jako žádná jiná ve světe krásy. Vytvořili, navrhli a vyvinuli jsme novou generaci produktu pro péci o plet, která se hodí každé pleti. Naše výrobky neobsahují minerální oleje, silikony, parabeny a jiné škodlivé konzervační látky. Představujeme zcela nový svět v péci o plet a kosmetických rituálu prostřednictvím inovativních a interaktivních vzorců. Vytvořili jsme jedinečné textury produktu a průlomové linie profesionální kosmetiky k vytváření profesionální péče na zakázku.

Navrhujeme budoucnost v péci o plet založenou na vědě s bezprostředními a dlouhodobými výsledky. Vyvinuli jsme vlastní a výhradní účinnou látkovou směs, podpořenou klinickými studiemi, pro dosažení neuvěřitelné změny ve stavu v péči o pleť. Naším hlavním cílem je stárnutí kůže a její léčba. Nabízíme produkty pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Naše vzorce se zaměřují na konkrétní problémy kůže a na dva základní procesy života: Krebsův cyklus a kmenové buňky «věčná buněčná energie začíná zde».

- Přinášíme výživu se základními živinami zapojenými do Krebsova cyklu ke zvýšení produkce buněčné energie (ATP).

- Přinášíme infuzi exkluzivních peptidu a růstových faktoru pro obnovení kůže a aktivaci kmenových buněk.

- Přinášíme obnovení dokonalé harmonie a opravení každé nedokonalosti pleti.

CO JE VE JMÉNĚ

kyslík (N.) Reaktivní prvek, který se vyskytuje v ovzduší, ve vodě, ve většině hornin a minerálu, v četných organických sloučeninách, je bezbarvý, bez chuti a zápachu. Tvoří 21 % atmosféry, je aktivní u fyziologických procesu, které jsou pro život nezbytné.

energie (ADJ.) Schopnost pracovat nebo přivodit změny. Energie existuje v různých formách, nemůže být vytvořena nebo zničena.; muže být pouze přeměněna z jedné formy na jinou formu. Energie je buňkami často uložena v biomolekulách, jako jsou sacharidy (cukry) a lipidy. Energie se uvolní, když v průběhu buněčného dýchání tyto molekuly oxidují. Z nich uvolněná energie, po oxidaci v průběhu buněčného dýchání, je molekulou přenášena a transportována energetickým nosičem, který se nazývá ATP.

synergie (N,ADJ.) Spojená interakce prvků vykazuje větší celkový účinek, než součet jednotlivých prvků.

ATRIBUTY ZNAČKY

Oxynergy Paris je více než jen myšlenka na papíře; Je ztělesněním naší firmy, která zahrnuje všechny zkušenosti a očekávání, které s námi lidé spojují. Naše atributy značky hrají důležitou roli v naší identitě.

SLAVNOSTNÍ Oxynergy Paris oslavuje zdravou kůži & smyslové zážitky našich zákazníku.

STYLOVÁ Osobitý styl, exkluzivní a profesionální módní vzhled.

ŽENSKÁ Značka vyzařuje ženskou energii a citlivost.

DŮVĚRYHODNÁ Oxynergy Paris je osobně vlastněný podnik, který je od základu postavený a orientovaný pro zákazníky v návaznosti na filozofii usilující o dokonalost, efektivní a kvalitní péči o pleť. Naše značka vyjadřuje spolehlivost, vstřícnost a celkovou důvěryhodnost.


CENÍK

Kosmetické ošetření je vždy přizpůsobené individuálně dannému typu pleti

Základní kosmetický balíček

hloubkové čištění pleti, doplnění aktivních látek dle aktuálního stavu pleti - zapracování ultrazvukem, maska + zasvícení LED Therapy

900 Kč

Hydratace & vitamíny F-XFC

aktivace kmenových buněk, stimulace syntézy kolagenu, vypnutí pleti 


Vzorec F-XFC je posilovač kůže na základě více než 70 účinných látek


( balíček je vhodný pro všechny typy pleti )

1000 Kč

Mastná & aknózní pleť 

F-VITAMIN B KOMPLEX

hloubkové čištění pleti dle stavu pleti, doplnění vitamínů, LED Therapy

( vhodné: dermatitida, aknozní a mastnou pleť )

900 Kč

Retinolové ošetření pleti F-VITAMÍN A

antioxidační ošetření pleti, vyhlazení jemných vrásek, zlepšení jasu pleti.

(vhodné: unavená, ochablá pleť bez jasu )

990 Kč

Anti-pigmentační balíček

neutralizace volných radikálů, zapracování 25% vit.C, redukce pigmentačních skvrn a omlazení pleti

(vhodné: pigmentace, jas pleti, omlazení pleti )

1200 Kč

Balíček Anti-Aging

Botox- efekt - Argireline (Acetyl hexapeptid-8); leufazil (peptapeptid-18); aminokyseliny, peptidy, 4 esenciální stopové prvky (měď, zinek, vápník, hořčí k), stejně jako směs čtyř druhů kyseliny hyaluronové (zapouzdřená v mikrokapslích, nízká, střední a vysoká molekulová hmotnost). Kyselina hyaluronová v mikrokapslích proniká do hlubších vrstev kůže, postupně se uvolňuje, čímž okamžitě napíná kůži a koriguje vrásky.


1500 Kč

Doplňkové služby

samostatné úkony

Trvalá na řasy + barva řas

60 minut 

800 Kč

Úprava obočí

100 Kč

Barvení obočí

100 Kč

Barvení řas

100 Kč

Ultravukové čištění pleti

500 Kč

Diamantová mikrodermabraze

500 Kč

Ultrazvukové hlavice

zapracování ampule


500 Kč

Biostimulační laser


500 Kč

Alginátová maska

+ sérum

700