BTL Exilis Elite

.

Jak BTL Exilis Elite funguje?

Pomocí nejmodernější patentované technologie dodává BTL Exilis Elite™ řízené teplo do hlubokých vrstev pokožky, což způsobuje, že se tvoří nová kolagenová vlákna a napínají povislou pokožku. Energie z Exilis Elite™ přetváří stávající kolagenové řetězce až do hloubky 3 mm pod kůží. Tyto kolagenové řetězce se opravují a zahušťují během 10 - 12 týdnů, což vede k pevnější, pevnější a mladší pokožce.

BTL Exilis také snižuje přebytečný obličejový tuk!

BTL Exilis Elite má dvě hlavice - jedna je  určená pro obličej a druhý aplikátor pro tělo. Velký aplikátor pro Exilis Elite™ se také používá ke snížení přebytečného tuku na obličeji, jako jsou baculaté tváře, povislé jowly a dvojitá brada.

Velký aplikátor ochlazuje povrch pokožky a dodává vysokou tepelnou energie vrstvám tuků pod kůží. Tato chladicí složka zajišťuje, že vysoká energie může být dodána bez poškození povrchu kůže. Je také schopen zmenšit a poškodit tukové buňky, které pak budou přirozeně vyčištěny lymfatickým systémem našeho těla v průběhu času.


Průměrná žena utrpí 80% poškození pokožky slunečním zářením, ještě než dosáhnou 20 roku života. Od 20 let klesá produkce kolagenu o 1% ročně a tloušťka kůže se zmenšuje přibližně o 7% každých 10 let.

Pro koho je terapie vhodná?

Ošetření BTL Exilis Elite® je vhodný pro každého ve věku 18-70+, kdo touží po estetickém zdokonalení obličeje nebo těla. Běžně se ošetřují tyto oblasti: oční okolí, okolí úst, brada, kontury čelisti, dekolt, paže, stehna, kolena, břicho a boky..

Co můžete očekávat?

Jediný přístroj svého druhu na trhu, který umí simultánně aplikovat dvě velmi populární energie: radiofrekvenci a ultrazvuk. Tato kombinace zaručuje vysokou míru spokojenosti pacientů a komfort ošetření. Díky vestavěnému aktivnímu chlazení nabízí BTL Exilis Elite® bezbolestnou a bezpečnou terapii, kterou je možné přesně a efektivně zacílit do požadované tkáně.

Výborné výsledky viditelné již po první terapii ve formování postavy nebo zpevnění a omlazení pokožky. 

Jak to funguje?

Kontrolovaný ohřev a aktivní chlazení zajišťuje bezbolestné doručení energie do různých vrstev tkáně. Změnou výkonu, duální technologií a aktivním chlazení během terapie lze ošetřit celou oblast od podkoží až po povrchové vrstvy.

Simultánní tok radiofrekvenční energie a ultrazvuku zaručuje mnohem dostupnější a klinicky účinnější výsledky.

Unikátní systém EFCTM (energy Flow Control) zabezpečuje dodání optimálního výkonu do cílové tkáně po celou dobu; energie je monitorována a upravována v reálném čase.

Je ošetření bezpečné?

BTL Exilis Elite® splňuje přísné bezpečnostní standardy. Vestavěný systém kontroly toku energie EFCTM přesně dávkuje množství energie, která je doručena během terapie. Integrované chlazení umožňuje cílit teplo do správné hloubky kůže, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků, při zachování maximálního komfortu klienta. Bezpečnost a účinnost této terapie byly důkladně ověřeny v několika klinických studiích.

Kolik ošetření je třeba?

V rámci konzultace před samotným ošetřením BTL Exilis Elite® Vám bude sestaven ideální plán ošetření tak, aby vyhovoval Vašim individuálním potřebám. Většina pacientů podstoupí 2-4 ošetření v týdenním intervalu. Ošetření každé dané části většinou trvá 15-30 minut. To se může lišit v závislosti na oblasti, která je ošetřována, jejím stavu a dalších faktorech.

Jak se budu cítit při ošetření? Bolí to?

Ne, ošetření by rozhodně nemělo být bolestivé. BTL Exilis Elite® nabízí to nejpokročilejší nechirurgické řešení, jak zdokonalit Váš obličej a tělo účinně a bez bolesti. Většina pacientů přirovnává pocity při terapii k masáži lávovými kameny. Ošetření se provádí vleže, můžete tedy během procesu snadno relaxovat.

Jaké jsou vedlejší účinky a mohu se vrátit ke svým běžným činnostem?

Celé ošetření BTL Exilis Elite® je neinvazivní a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Terapii můžete snadno absolvovat během obědové pauzy a můžete se bez prodlení vrátit ke svým běžným aktivitám.

Kdy uvidím výsledky?

Velmi to záleží na dané oblasti, jejím stavu a dalších faktorech. Viditelné zlepšení však můžete pozorovat již po první a každé další terapii. Typicky se výsledky v průběhu následujících 3 měsíců od poslední terapie ještě dále zlepšují.

Ceník

BŘICHO

4x ošetření 14.000kč + 1x ošetření zdarma

3.500 Kč

BOKY

4x ošetření 14.000 kč + 1x ošetření zdarma

3.500 Kč

VNITŘNÍ STEHNA

4x ošetření 14.000 kč + 1x ošetření zdarma

3.500 Kč

MODELACE ZADEČKU

4x ošetření 14.000 kč + 1 ošetření zdarma

3.500 Kč

REDUKCE PODBRADKU

4x ošetření 8.000 kč

2.000 Kč

PAŽE

4x ošetření 12.000 kč + 1x ošetření zdarma

3.000 Kč

ZÁDA ( oblast pod podprsenkou )

4x ošetření 12.000 kč + jedno ošetření zdarma

3.000 Kč

KOLENA

4x ošetření 10.000 kč + 1x ošetření zdarma

2.500 Kč

Ceník

OMLAZENÍ PLETI

OČNÍ OKOLÍ + ČELO

4x ošetření 10.000 kč + 1x ošetření zdarma

2.500 Kč

KONTURY OBLIČEJE ( gravitace )

4x ošetření 10.000 kč + 1x ošetření zdarma

2.500 Kč

KRK

4x ošetření 8.000 kč + 1x ošetření zdarma

2.000 Kč

DEKOLT

4x ošetření 10.000 kč + 1x ošetření zdarma

2.500 Kč

KRK + DEKOLT

4x ošetření 14.000 kč + 1x ošetření zdarma

3.500 Kč

RTY 

4x ošetření 6.000 kč + 1x ošetření zdarma

1.500 Kč