RF-Bipolární radiofrekvenční lifting

Bipolární radiofrekvenční lifting
Princip ošetření
Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu, který spočívá v ošetření kůže a podkoží. Díky radiofrekvenční energii, která proniká hluboko do kůže a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu, získává pokožka mladistvý vzhled a znovu obnovuje svou pevnost a pružnost. Zároveň však není nijak poškozena svrchní část kůže, takže pacient může prakticky ihned pokračovat v běžném profesním, rodinném a společenském rytmu a životě. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen. Tak dochází ke tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření, ta pak pokračuje až do období 6 až i 12 měsíců po zákroku. Radiofrekvenční lifting je vhodný pro všechny typy pleti. Během aplikace se energie dostává do hlubších vrstev pokožky, kde se redukuje podkožní tuk. Podbradek a tváře se zmenšují. Zároveň dochází ke vzniku nového kolagenu, čímž se pokožka zpevňuje, vyhlazuje a vrásky z okolí úst, čela a krku mizí.
Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní tripolární technologii k řízenému zahřívání pokožky. Energie vstupuje přes povrch pokožky až do hloubky 20 mm, kde intenzivně zahřívá buňky. Díky tomu dochází k rozrušení tukových buněk, které následně lymfatický systém odplaví. Zahřívání však především zvyšuje elasticitu a omlazuje.
Účinky ošetření
Zpevnění povadlé pleti, obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží, velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada), redukce ochablosti pleti, omlazení a projasnění pleti, výrazný úbytek i hlubších vrásek, zpomalení změn pleti v rámci nastupující menopauzy .. a další
Režimová opatření
Po ošetření není vhodné pleť po dobu jednoho týdne vystavovat přímému UV záření (slunění či solária) a při krátkodobém pobytu na sluníčku užívat krém s SPF 50+.
Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje odbourání a vyplavení destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnů po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje.
Doporučený počet ošetření
Pro dokonalý výsledek je doporučeno minimálně tři procedury s rozmezím 14 dní. Chcete-li si efekt i nadále udržet doporučuje se procedura opakovat 1 - 2 za rok. 

Jaké partie je možné ošetřovat
Partie, které lze efektivně ošetřit: obličej, podbradek, krk, dekolt ale i paže, záda, břicho, pas, boky, stehna, kolena a lýtka
Kontraindikace
Srdeční onemocnění, onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, těhotenství, kojení, opar (herpes).

CENÍK


RF - Lifting obličeje

990 Kč

RF - Lifting obličej, krk, podbradek

1500 Kč

RF - Lifting obličej, krk, podbradek, dekolt

2000 Kč

RF - jednotlivě

( například: oční okolí, váčky pod očima, podbradek .. )

750 Kč