EKSEPTION PEEL

Age less peptide peel

hlavní indikace: anti-aging pro fototypy I až VI, snížení vrásek


Druhá služba

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit.

Třetí služba

Klikněte a můžete začít psát. Est laborum et dolorum fuga et harum quidem.

Chemický peeling FERULOVÝ

Peeling stimuluje tvorbu kolagenu a důkladně hydratuje pokožku. Pokožka ztrácející vitalitu a zářivost je matná, neživá a má nerovnoměrný tón. Ideální pro citlivou pokožku se změnami v mikrocirkulaci.

Skládá se:

kyseliny ferulové

kyseliny jablečné

kyseliny citrónové

kyseliny mléčné

CENA: 700 KČ

Chemický peeling MANDÉLICO

Mandlový - tonizujícÍ zpevňující

Tento přípravek má silné regenerační a antiagingové účinky. Omezuje tvorbu melaninu a rozjasňuje pokožku. Má exfoliační a keratolické účinky. Používá se pro stárnoucí pokožku s pigmentovými skvrnami nebo melasmaty. Zlepšuje jemné linie, vyjasňuje a zbavuje pokožku pigmentace. Pro matnou, neživou pokožku s dyschromií, nerovnostmi, obyčejnými jizvami a jizvami po akné a pigmentovými změnami v důsledku akné nebo jizev.

Skládá se:

kyseliny mandlové

D.M.A.E.

CENA: 700 KČ

Glykolový- omlazující bělící

Tento přípravek má liftingové účinky a používá se na ochablou pokožku. Zpevňuje, hydratuje, oživuje pokožku a stimuluje obnovení buněk. Ideální prostředek na zvadlou pokožkou se sníženým svalovým tonem a citlivou pokožku.

Skládá se:

kyseliny glykolové

kyseliny kojové

kyseliny citrónové

kyseliny mléčné

kyseliny salicilové

CENA: 650 KČCHEMICKÝ PEELING - SYN CARE

Princip působení chemického peelingu

Chemický peeling přináší na povrch pleti a dle typu do různé úrovně hloubky pleti chemickou látku nebo látky, které primárně podráždí pleť. Podráždění je klíčové slovo chemického peelingu. Při podráždění pokožky dochází ke vzniku různého stupně lokálního zánětu (stejně, jako když si určité místo dlouho dráždíme např. nehty). Postupně se rozšiřují v místě podráždění kožní cévky a k místu putují imunitní buňky. Vzniká zánět různého stupně s příznaky jako je začervenání, svědění, zvýšení teploty v místě podráždění a mírný (často neviditelný) otok. Po stádiu podráždění následuje hojení.

Cílem podráždění pleti chemickým peelingem je vyvolání procesu HOJENÍ pleti. Nová tkáň, která vzniká při hojení nahrazuje tkáň poškozenou, která před peelingem vykazovala ESTETICKÝ DEFEKT (trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky. Solární hyperkeratóza atd). Nová pokožka vyhlíží lépe, než pleť před peelingem.

Může se to zdát zprvu nepochopitelné, ale tajemství chemického peelingu, který obnovuje a omlazuje pleť spočívá na vysvětlitelných fyziologických základech.

Dle hloubky chemického peelingu dochází k:

  • zánětu a obnovené tvorbě tkáně(reepitelizace) povrchový peeling
  • tvorbě granulační tkáně střední a hluboký peeling
  • tvorbě nových cév ve škáře střední a hluboký peeling
  • obnově kolagenních vláken hluboký peeling

KONTRAIDIKACE:

Peeling je zakázáno používat u těhotných žen, při kojení, při autoimunitních onemocněních (zvláště kolagenózy), při častých infekcích hepes simplex virus (opary), při léčbě derriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu, při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.


 G30nebo G35 AHA obnovující peeling

Kyselina glykolová je nejčastěji využívanou ovocnou kyselinou, která má velmi dobré účinky před dobré úrovni bezpečnosti použití. Regeneruje keratinocyty, zvyšuje kvalitu fibroblastů a stimuluje tvorbu kolagenu. Viditelně zvyšuje tonus pleti a hydrataci, obnovuje normální strukturu kůže, vyhlazuje mírné vrásky, homogenizuje pigment. 

 CENA:

900 kč